Başlık

You Tube

Başlık

Youtube’da abone arttırmanın en önemli kuralı sağlam içeriklerdir, etkili ve kaliteli videolar üretiyorsanız, aboneleriniz mutlaka size ulaşacaktır. Düzenli paylaşım yapmaya özen gösterin, her gün 10 içerik paylaşmaktansa haftada bir güzel bir içerik üretip her hafta aynı gün aynı saatte paylaşmak takipçilerinize bir düzen oluşturacaktır.

Etkili içerik ürettiğinizi düşünüyorsanız, ve hiç aboneniz yoksa reklam yönünden biraz eksiksiniz diyebiliriz. Burada yapacağınız işlem ise sosyal medyayı aktif kullanmak olacaktır. Eğer abone sayınız az ise, yaptığınız içerikler kaliteli olsa bile paylaştığınızda az kişiye ulaşacağı için ilgi çekmeyebilir. Bu nedenle yeni içeriklerinizde sosyal medyayı aktif olarak kullanarak videolarınızı daha fazla insana ulaştırmak çok önemli. İnstagram, Twitter, Facebook vb. platformlarda mutlaka videonuzu paylaşın.

Youtube abone arttırma konusunda kullanılan bir diğer yöntem de karşılıklı abone olma yöntemi, bu konuda kurulmuş pek çok Facebook grubu bulunmakta. Fakat bu yöntem için dikkat etmeniz gereken bir husus var, eğer size abone olan kanal, kullanıcının ana hesabı değil, kullanmadığı yan Youtube kanalıysa Youtube bunu kabul etmiyor, yani aboneliği geçersiz sayılıyor.

Son günlerde gündem olan diğer bir abone kasma yöntemi de Youtube abone hilesi yöntemleri. Kullanıcılar belirli platformlara kullanıcı adı ve şifre girerek abonelerini arttırıyorlar. Bu yöntem oldukça zararlı ve kanalınızın çalınma ihtimali bulunmakta. Bu tarz sistemler, kullanıcı adınız ve şifrenizle sadece takipçi kazandırmıyor, sizi de başkalarını takip etmeye zorluyor. Üstelik bu işlem siz farkında olmadan gerçekleşiyor, bir anda yüzlerce kullanıcıya abone oluyorsunuz. Diğer bir yandan Youtube bu durumu çok kolay bir şekilde fark ederek aboneleri siliyor, yada birkaç gün içerisinde gelen aboneler kendileri takipten çıkıyorlar.

Yeni Siparis !
3 dakika once 100 İnstagram Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1000 İnstagram Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once Yapay Zeka (Aylık Hizmet) siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1000 Twitter Takipçi siparisi geldi.